NB! EMV seenioride meistrivõistlused on tulekul ja need on järjekorras kuuekümnendad, kuid toimuvad seoses Covid-19 epideemiaga kahes osas:

Peakohtunik Tallinnas: Taavi Palu See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 5259991

Peakohtunik Pärnus: Kairi Karpa

Lisainfo:

Kui gruppi registreerub alla 4 võistleja/paari, liidetakse nad noorema grupiga. Kui 35+ mees-, nais- või segapaarismängu gruppi registreerub alla 4 mängija/paari, liidetakse nad 40+ grupiga juhul, kui kõik viimati nimetatud grupi paarid on nõus.

Nii üksikmängus kui paarismängus saab osaleda vaid ühes vanusegrupis.

Võistlussüsteem Olümpiasüsteem; 4 võistleja puhul turniirisüsteem. Kui mingi vanuseklassi mänguliigis on 4 või rohkem osavõtjat või paari, siis seda gruppi teis(t)e grup(pide)iga ei liideta va. juhul kui nimetatud vanuseklassist vanemas grupis on samas mänguliigis mängijaid alla nelja.

PAARISMÄNGU 35+, 40+, 45+, 50+ REGISTREERIMINE KUNI 09.07 Kell 14.00! sh. Segapaar!

Osavõtutasu: Üksikmängus € 20. Paarismängudes € 15 iga paarismängu osavõtja kohta.

Autasustamine: Medaliga märgitakse ära iga vanuseklassi esimene, teine ja poolfinaali jõudnu, kuni 5 mängija puhul 1-3. kohad.Tänavused MV on järjekorras kuuekümnendad.

Käesurumist ja kallistamist ei toimu. Väljakutele ja klubihoonesse desovahendid.

lisaks:

Veebilehel seeniortennis.eu olev kalenderplaan on seisatud ja kõik võistlused on kas edasi lükatud või ära jäetud.

ITF on kõik oma egiidi all korraldatavad võistlused edasi lükanud 31. juulini.

Võib-olla lükkub ITF turniiride algus veelgi, kuna paljudes maades on koroona veel "möllamas" ning sealsed sportlased ei saa treenida.

ITF tänavuste võistluste eest punkte ei anna.