Tartu Akadeemiline Tenniseklubi sai 90.
Sel puhul üllitati klubi juubeliraamat "Toomeorus reketi ja mõistusega".
 
Raamatus (257 lk, kõvad kaaned) on põhjalik klubi ajalugu, lisaks üle 50 inimese meenutused oma tennisetee algusest ja Toomeorust.
Raamatut saab osta Toomeoru kohvikust ja Veeriku hallist, aga ka tellida aadressilt See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. (kontaktisik Katrin Aasmäe, tel. 5032238).
Raamatu hind on 30 EUR.
 
Tervitab Uno

We are pleased to confirm that the entry form and factsheets for the 2021 ITF World Seniors and Young Seniors Championships held in Umag, Croatia are now available on the following links:

2021 ITF Seniors (50-55-60) World Team Championships, Umag, Croatia - Sunday 29 August to Friday 3 September 2021  

2021 ITF Seniors (50-55-60) World Individual Championships, Umag, Croatia - Saturday 4 September – Saturday 11 September 2021

2021 ITF Young Seniors (35-40-45) World Team Championships, Umag, Croatia - Sunday 12 September to Friday 17 September 2021

2021 ITF Young Seniors (30-35-40-45) World Individual Championships, Umag, Croatia - Saturday 18 September – Saturday 25 September 2021

The Team entry deadline for both the Seniors and Young Seniors World Championships is Monday 28 June 2021. Other key dates are displayed in the factsheet. 

Hotel Accommodation and Travel Arrangements

Players and teams are encouraged to book through the official tournament accommodation which has a clear cancellation policy.  If you decide to book accommodation independently, please carefully check the booking conditions. This same approach is advised when arranging flights.

Factsheets, Tournament Hotels and Transport documents will be published to the ITF Seniors website.  The following link will be used to update any information with regards to all 2021 World Championships:

2021-itf-seniors-world-championships-dates-locations-information

Super-Seniors World Championships, Mallorca, Spain – 10 October - 23 October 2021

Further details including factsheets will be published approximately 4 months before the event takes place.

If you have any queries relating to this email or the World Championships please do not hesitate to contact the ITF Seniors team at See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 

 

Regards

Hayley Iveson

ITF Team Lead

International Tennis Federation

Bank Lane, Roehampton, London, SW15 5XZ
t: +44 20 8878 6464 | dir: +44 20 8392 4769 |
www.itftennis.com

2019_email signature

Turniirist

Turniir on alternatiivturniiriks varem toimunud Eesti seenioride karikasarja Tartu etapile. 

Seekordne turniir on pühendatud Tartu Akadeemilise Tenniseklubi 90. sünnipäevale

Turniir toimub 29.-30. mail 2021

Võistluspaik

Toomeoru savi-liiva väljakud (K. E. von Baeri 6), vihma korral Veeriku tennisekeskuse (Näituse 33A) vaipkattega väljakud. Sisejalatsid kaasa!

Osavõtjad

Võistlusest saavad osa võtta kõik soovijad sõltumata elukohast, rahvusest, haridusest, mänguoskusest jm, kui nad oma isikutunnistuse järgi mahuvad vastavasse võistlusklassi. 

Võistlusklassid:

 • Härrade paarid: 60+ ja 65+
 • Daamide paarid: 60+ ja 65+
 • Segapaarid: 60+ ja 65+

Vanuseklasse arvestatakse sünniaasta järgi. Näiteks nii 1961. aasta jaanuari- kui ka detsembrikuus sündinu saab osaleda 60+ võistlusklassis. Kui vanuseklass ei komplekteeru (registreerub vähem kui kolm paari), siis liidetakse vanuseklassid ja võisteldakse ühes vanuseklassis.

Sünniaasta järgi vanemasse klassi kuuluv mängija võib osaleda nooremas võistlusklassis.

Formaat

Võistluse formaat selgub pärast registreerimise lõppu, kui on teada täpne osavõtjate arv.

Osavõtuks registreerimine

Registreeruda saab Tartu Akadeemilise Tenniseklubi kodulehel (www.tatk.ee) lingil „Seenioride paaristurniir“. Registreerimise viimane tähtaeg on 26.05. kell 18.00.

Tabelid ja ajakava on väljas samal lingil hiljemalt 27.05. kell 18.00.

Osavõtutasu

20 EUR/inimene ühe mänguliigi eest. Osavõtutasu sisaldab karastusjooke, lõunasuppi ja sauna võistluspäeval.

Autasustamine

Kõigi võistlusklasside kolme paremat paari autasustatakse karikate ja meenetega. 

Muu

Täpsustavat infot turniiri kohta saab Uno Ainsoolt (telefon 5161712, e-mail See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Alates esmaspäevast muudetakse veidi sisetingimustes sportimise tingimusi, sealhulgas tennises. Esialgu kehtivad need muudatused kaks nädalat, sest Vabariigi Valitsus vaatab piirangud üle iga kahe nädala tagant.

Tennises on jätkuvalt lubatud paarismäng, kuid treeningu käigus ei ole lubatud paarilisi vahetada. Ühtlasi ei tohi korraldada võistlusi, kui tegemist pole Eesti koondise liikmetega.

Alljärgnevalt sporditreeningute korraldamise täpne sõnastus, millest tuleb ka tennises lähtuda:

 • sisetingimustes on lubatud individuaaltegevus ja individuaaltreening, sealhulgas koos juhendajaga ning kui hoitakse teiste isikutega vähemalt kahemeetrist vahemaad. Keelatud on tegevuse käigus vahetada paarilisi. Treeningu eel, ajal ja järel tuleb lähtuda põhimõttest, et lähikontaktsust ei teki enam kui ühe isikuga. 
 • rühmaviisiline tegevus või treening ei ole lubatud. 
 • paarismängud on lubatud ainult nendel spordialadel, mis lähevad individuaalspordiala mõiste alla. Nendeks on tennis, lauatennis, padel, sulgpall, rannavõrkpall ja rannatennis. Tegevuse käigus ei tohi paarilisi vahetada. Individuaaltegevuse või individuaaltreeningu piirang ei kehti koos liikuvate või viibivate perekondade kohta või juhul, kui nimetatud tingimusi ei ole mõistlikult võimalik tagada;

Sisehallides liikudes tuleb arvestada kolme põhipunktiga:

 • riietusruumides tuleb järgida 50% täituvusnõuet ja kinni pidada hajutamise põhimõtetest.
 • MASKI kandmise kohustus on keskuse kõikides avalikes ruumides, s.h riietusruumid. Maski ei pea kandma duširuumis ja väljakutel.
 • teenuse osutaja tagab desinfitseerimisvahendite olemasolu ja desinfitseerimisnõuete täitmise Terviseameti juhiste kohaselt.

Võistluste korraldamise ja võistlemise põhitingimused:

 • sisetingimustes toimuvatel spordivõistlustel ning spordi- ja liikumisüritustel võivad osaleda ainult spordialaliidu võistlussüsteemis osalevad meistriliiga ja esiliiga võistkonnad, professionaalsed sportlased ning Eesti täiskasvanute ja noorte koondiste liikmed ja kandidaadid
 • sisetingimustes ei ole lubatud madalama tasemega võistlustelaste ja noorte võistluste, sõpruskohtumiste, harrastusspordivõistluste ja liikumisharrastuse ürituste korraldamine.
 • ainult need tennisistid, kes kuuluvad Eesti koondiste nimekirjadesse, saavad osaleda võistlustel, sealhulgas Eestis toimuvatel rahvusvahelistel võistlustel. Tennisekoondiste nimekirjad leiab Eesti Tennise Liidu kodulehelt.

Eesti Tennise Liit on varem juhtinud tenniseklubide ja tennisekeskuste tähelepanu sellele, et on lubamatu korraldada praegu kehtivate reeglitega vastuollu minevaid seltskonnaturniire.

Turniirist

Turniir on alternatiivturniiriks ärajäänud Eesti seenioride karikasarja Tartu etapile. 

Võistluspaik

Toomeoru savi-liiva väljakud (K. E. von Baeri 6), vihma korral Veeriku tennisekeskuse (Näituse 33A) vaipkattega väljakud. Sisejalatsid kaasa!

Osavõtjad

Võistlusest saavad osa võtta kõik soovijad, kui nad oma isikutunnistuse järgi mahuvad vastavasse võistlusklassi, sõltumata elukohast, rahvusest, haridusest, mänguoskusest, juuste olemasolust jm. 

Võistlusklassid:

Meespaarid: 60+ ja 65+.

Naispaarid: 55+ ja 60+.

Segapaarid: 55+.

TÕNIS KUKK

3.03.1950 – 28.05.2020

Teatame, et meie hulgast on lahkunud hea tennisekaaslane Tõnis Kukk, kes mängis tennist ligi 60 aastat. Alustas Kosel, hiljem jätkas Berliinis, seejärel vaheaegadega Kadriorus ja Kielis, ning viimased 15 aastat Kalevi tenniseklubis. Võttis osa paljudest turniiridest ITF seenioride sarjas ja Eesti Seenioride karikavõistlustel, samuti seenioride MM-dest. Ka Eesti seenioride meistrivõistlustelt võitis Tõnis medaleid. Ta oli abivalmis ja aitas korraldada paljusid üritusi.  Aastatel 2000-2010 korraldas enda nimelist turniiri paaridele.

Tõnis Kukk jääb meie südamesse tagasihoidliku ja korrektse inimesena  ning hea sõbrana.

Eesti Tennise Liit

ETL Seeniortoimkond

Kalevi Tenniseklubi

Eesti Seenioride Karikasarja korraldajad

 
 
Värska Originaal ITF Seniors Tennis Cup 2019
 
 

KUTSE!  Värska Originaal ITF Seniors Tennis Cup 2019

Kõik head tennisesõbrad, olete väga oodatud uuele rahvusvahelisele harrastajate tenniseturniirile, mis toimub 24.-27. mail 2019 Tartus, Tähtvere Tennisekeskuse uutel välisväljakutel. Turniirile on õla alla pannud tennise- ja spordisõprade hulgas armastatud Värska Originaal

Hea võimalus panna end proovile välishooaja esimesel suuremal liivaväljakutel toimuval tenniseturniiril.

Uus! Turniiri tulemused lähevad ka liigatennise edetabelisse. Osaleda saavad kõik 1985 või varem sündinud tennisesõbrad. Oodatud on mängijad kõikidest liigadest. Hea võimalus end omavanustega rahvusvahelises seltskonnas proovile panna. Kes pelgab üksikmängu taset, siis on väga oodatud paarimänguturniiridele - toimub meeste-, naiste- ja segapaarismäng. 

Kava:

Üksikmängude algus reedel 24. mail 2019

Paarismängude algus laupäeval 25. mail 2019. Paarismängule registreerimine kohapeal.

Laupäeval õhtul toimub tenniseklubis mängijate õhtu.
 

Registreerimine:

!!! Üksikmängule registreerimise tähtaeg esmaspäev 14. mai kell 12.00

Turniirile registreerimiseks on vajalik ITF IPIN. (aastamaks 25$)

IPIN tegemine võtab aega umbes tööpäeva (E-R) https://ipin.itftennis.com/

Ärge jätke registreerimist viimasele hetkele!

Paarismängule registreerimine kohapeal kuni 24.mai kell 18.00 

Osaleda võib kuni kolmes võistlusklassis, vajalik IPIN.

Osalemistasu: 35€ üksikmäng, 25€ paarismäng, kolm võistlusklassi kokku 75€.

Mängitakse ITF reeglite alusel täismängud. Parem kolmest tie-break setist. Iga mäng uued pallid. 

Lingid:

ITF turniirileht:  https://www.itftennis.com/seniors/tournaments/tournament/info.aspx?tournamentid=1100046109

Turniiri koduleht: https://tartutennis.ee/uudised/varska-originaal-itf-seniors-cup-2019/

Eesti seeniortennis: www.seeniortennis.eu

Eesti liigatennis: www.liigatennis.ee

Koht: Tähtvere Tennisekeskus, Laulupeo pst 33, Tartu.

Väljakud: RedPlus 6 saviliiva välisväljakut

Peakohtunik: Taavi Treier  +372 53324884

Turniiri direktor: Egert Ivask +372 5041538

E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Toetajad ja partnerid:

Eesti Tennise Liit, ITF, Värska Originaal, Tähtvere Tennisekeskus, Tartu linn

 
Väska Originaal ITF Seniors Cup 2018 (grade 5)

Kõik head tennisesõbrad. Olete väga oodatud uuele rahvusvahelise seeniortennise kalendrisse kuuluvale tenniseturniirile, mis toimub 25.-28. mail 2018 Tartus, Tähtvere tennisekeskuse uutel välisväljakutel. Turniirile on õla alla pannud tennise- ja spordisõprade hulgas armastatud Värska Originaal.  Hea võimalus end välishooaja esimesel suuremal liivaväljakutel toimuval tenniseturniiril proovile panna.

Uus! Turniiri tulemused lähevad ka liigatennise edetabelisse.

Üksikmängude algus reedel 25. mail 2018
Paarismängude algus laupäeval 26. mail 2018
Laupäeval õhtul toimub tenniseklubis mängijate õhtu, järelpidu ööklubis Vabank.

Vanuseklassid:
Meeste üksikmäng 35, 40, 45, 50, 55, 60, 65, 70
Meeste paarismäng 35, 40, 45, 50, 55, 60, 65
Naiste üksikmäng 35, 40, 45, 50, 55, 60
Naiste paarismäng 35, 40, 45, 50, 55
Segapaarismäng 35, 40, 45, 50, 55

Registreerimine:

Üksikmängule registreerimise tähtaeg esmaspäev 7. mai kell 16.00. Wild Card soovid saata enne E 14.05 kell 12.00
Paarismängule registreerimine kohapeal kuni 25.mai kell 18.00 

Osaleda võib kuni kolmes võistlusklassis.
Osavõtutasu: 35€ üksikmäng, 20€ paarismäng

alecoq tartu itf plakat 201717.- 20. veebruaril 2017 Tähtvere Tennisekeskuses / Tartus. 

Üksikmängule registreerimine lõpeb 06.02.2017 kell 16.00

Võistlusklassid:

 • Men singles 35, 40, 45, 50, 55, 60, 65, 70
 • Men doubles 35, 45, 55, 60
 • Women singles 35, 40, 45, 55
 • Women doubles 35, 45, 55
 • Mix doubles 35, 45, 55 

Mängitakse ITF reeglite alusel.

Pallid: Babolat Team 

Registreerimine ITF IPIN kaudu. ipin.itftennis.com IPIN aastatasu 25$. Selle alusel on võimalik osaleda Eestis kokku 6 ITF seniors turniiril, lisaks turniirid väljaspool.https://www.itftennis.com/seniors/tournaments/calendar.aspx

Registreerimisel vms tekkivate küsimuste/probleemide korral võtke ühendust.

Üksikmängule registreerimine lõpeb 06.02.2017 kell 16.00E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Peakohtunik Taavi Treierile +372 5332 4884

Turniiri direktor Egert Ivask +372 504 1538

Osavõtutasu: 35 EUR (üksikmängus / singles), 20 EUR (per person, doubles / paarismängudes)

Tule pane ennast proovile rahvusvahelises seltskonnas oma vanusegrupi mängijatega. 

Lisaks A. Le Coq Õllemuuseumi külastus, players party tennisekeskuses ning järelpidu ööklubis Vabank.

Turniiri koduleht: https://www.tartutennis.ee/turniirid/ale-coq-tartu-itf-seniors-cup-2017/

tenniseurope ETL Babolat itfseniors etl tournamentsoftware

WorldSeniorsMedalivõitjadHorvaatias Umagis lõppesid 36. individuaalsed noorte seenioride (35+, 40+ ja 45+) maailmameistrivõistlused. Suurepäraselt esinesid Eesti sportlased, kes võitsid mitu medalit. Kui võistluste alfaasis olid korraldaja väga optimistlikud ja andsid võistlejatele vabu päevi, siis võistluste lõpufaasis kimbutas võistlejaid vihm, mistõttu jäädi ajahätta ning tihtipeale tuli mängida lühiformaati (sett neljani). Nüüd aga kõigest järgemööda.

Umagis jätkuvad noorte seenioride MM-i individuaalturniiri mängud tennises. Kuigi võistkondi Eesti seekord välja ei pannud ja võistkondlikul MM-l ei osalenud,  osaleb 36. Individuaalsetel  Seenioride Maailmameistrivõistlustel mitu Eesti mängijat, kes on olnud üsna edukad.

MS35+

Selles vanuseklassis on üsna suur 128-ne tabel. Meie ainus esindaja Märten Tamla kaotas matšis 32 parima hulka austraallasele C.Novicile (4. paigutus)  pingelise heitluse järel 3/6 6/3 5/7.

WS35+

Liina Suurvarik on mänginud edukalt ja jõudnud kahe võiduga veerandfinaali. Viimati alistus talle itaallanna Rita Fanni Rac (5. asetus) 5:7 0:6

 

EESTI SEENIORIDE 2016.a. VÕISTLUSKALENDER

       

1

ITF Seenioride karikasari Tartu turniir (cat.5)

 19. veebruar -23. veebruar 2016

Tartu, sisehall Tähtveres

2

Seenioride karikasari, Kuressaare etapp

1.-3. aprill 2016

Kuressaare

3

Noorseenioride võistkondlik MM

1.-6. mai 2016

Umag, Horvaatia

4

Noorseenioride individuaalne MM

7.-14. mai 2016

Umag, Horvaatia

5

ITF Seenioride sari, AOTK etapp (cat.3)

29. aprill - 2. mai 2016

Tallinn, Lasnamäe

6

Seenioride karikasari, Tartu etapp

27.-29. mai 2016

Tartu, Toomemägi

7

ITF Seenioride sari, Estonian Light Nights etapp (cat.4)

11.-14. juuni 2016

Pärnu, kesklinn

8

Seenioride võistkondlik MM

19.-24. juuni 2016

Helsingi, Soome

9

Seenioride individuaalne MM

25.- 02. juuli 2016

Helsingi, Soome

10

Seenioride karikasari, Kärdla etapp

8. -10. juuli 2016

Kärdla, tenniseväljakud

11

Seenioride Eesti MV (cat.4)

14.-17. juuli 2016

Pärnu, kesklinna TK

12

ITF Estonian Seniors Open (cat.3)

11.-14. august 2016

Tallinn, Herne väljakud

13

Seenioride maavõistlus Eesti-Soome

20. või 21. august 2016

Helsingi, Soome

14

Seenioride karikasari, Haapsalu etapp

26.-28. august 2016

Haapsalu, Promenaadi väljakud

15

Super-seenioride võistkondlik MM

16.-21. oktoober 2016

Antalya, Türgi

16

Super-seenioride individuaalne MM

22.-29. oktoober 2016

Antalya, Türgi

17

Seenioride karikasari, Laagri tennisekeskuse etapp

25.-27. november 2016

Tallinn, Laagri tennisekeskus

       
       
 

ITF seenioride sari

   
 

Eesti seenioride sari (55 -70 a)

   
 

Seenioride MM-d

   
 

Märkus: ITF turniiride toimumisaeg võib olla laupäevast teisipäevani. Asja mõte on see, et töölt peaksid pikemat aega 

puuduma (E-T) vaid väike arv mängijaid (poolfinalistid ja finalistid).

 

22.august 2015                                                             Tallinna Kalevi Tenniseklubi

Eesti -Soome maavõistlus

                                                                              

 

EESTI

SOOME

   

EESTI

SOOME

NÜ45

Kristiina Grünberg

Karoliina Peura

6/7(4) 1/6

   

1

NÜ45

Kersti Orek

Kati Saariniemi

6/2 6/4

 

1

 

NP45

Orek -Grünberg

Peura-Saariniemi

3/6 7/5 7/10

   

1

             

NÜ50

Merike Seer

Päivi Frangen

0/6 3/6

   

1

NÜ50

Kaie Ülper

Ylva Kalliomäki

6/1 6/0

 

1

 

NP50

Tammaru- Ülper

Frangen-Kalliomäki

6/1 7/5

 

1

 
             

NÜ55

Reet Ainsoo

Heli Petäjä

0/6 3/6

   

1

NÜ55

Koidula Silla

Ulla Ristimäki

3/6 4/6

   

1

NP55

Ainsoo-Silla

Petäja-Ristimäki

1/6 0/6

   

1

             

NÜ60

Leelo Kalju

Maarit Koivisto

6/1 6/2

 

1

 

NÜ60

Helle Meressoo

Renata Tuomisto

3/6 ret.

   

1

NP60

Kalju-Kraas

Koivisto-Tuomisto

6/0 6/2

 

1

 
             

MÜ45

Sixten Raikkerus

Tapio Rossi

6/7(4) 4/6

   

1

MÜ45

Urmas Mardi

Olli Salminen

2/6 6/2 10/8

 

1

 

MP45

Mardi-Raikkerus

Rossi-Salminen

6/1 6/1

 

1

 
             

MÜ50

Jüri Vellerand

Kenneth Sundberg

3/6 6/3 1/10

   

1

MÜ50

Andres Kuum

Pekka Salminen

3/6 3/6

   

1

MP50

Avo Suurthal - Staak

Moilanen-Sundberg

5/7 6/3 15/13

 

1

 
             

MÜ55

Margus Metsanurm

Tommi Heinonen

6/4 4/6 10/3

 

1

 

MÜ55

Alar Milk

Mikko Kuumola

6/1 6/4

 

1

 

MP55

Johannson-Otsa

Hilli-Heinonen

4/6 2/6

   

1

             

MÜ60

Jaan Kree

Pekka Silvennoinen

7/5 6/2

 

1

 

MÜ60

Vello Kuhi

Jari Niemi

6/2 6/2

 

1

 

MP60

Kree - Raivet

Silvennoinen/Niemi

6/4 7/6(3)

 

1

 
             

MÜ65

Ants Sepp

Tuomo Lahtinen

6/7(3) 4/6

   

1

MÜ65

Tõnis Kukk

Kari Saarela

6/3 6/1

 

1

 

MP65

Sepp -Kukk

Lahtinen/Saarela

6/3 6/3

 

1

 
             

MÜ70

Valeri Kirss

Hans Söderström

0/6 1/6

   

1

MÜ70

Kalju Aigro

Jyrki Montell

0/6 0/6

   

1

MP70

Kirss - Aigro

Söderström/Montell

w.o.

   

1

             
         

15

15

22. augustil 2015.a. algusega kell 11.00 peetakse Tallinnas Herne t. Kalevi tenniseklubi väljakutel järjekordne (26.) Eesti - Soome seenioride maavõistlus. Kavas on järgmised vanuseklassid N45+, N50+, N55+ ja N60+ ning mehed M45+, M50+, M55+, M60+, M65+ ja M70+. Igas vanuseklassis toimub 3 mängu - kaks üksikmängu ja üks paarismäng, kokku seega 30 mängu.

Oootame pealtvaatajaid jälgima ja oma võistkonda toetama.

Tuletame meelde, et 2014.a. sai Eesti võistkond Tali väljakutel Helsingis suure kaotuse osaliseks, kus Eesti mehed võitsid 20 matši peale  vaid ühe seti ja vaatamata meie naiste pingutustele oligi maavõistluse saatus otsustatud soomlaste kasuks. 2013.a. võitis Tondiraba hallis Eesti. 

Võistkonna koostamisel võetakse arvesse Eesti tänavuste meistrivõistluste tulemusi.

2015 TürgiTürgis toimuvatel seenioride maailmameistrivõislustel võitsid Eesti N35 naised Suurbritannia 2:1 ja saavutasid alagrupis esikoha.

Esimeses üksikmängus pidi Helina Lill küll tunnistama 3:6, 5:7  Leyla Ogani paremust aga see kaotus eestlannade võitlusvaimu ei murdnud. Teises üksikmängus pidas Ilona Poljakova juba teist päeva järjest maha raske kolmesetilise põnevuslahingu, mille ka seekord suutis 4:6, 6:1, 7:5 Natalie Aytoni vastu enda kasuks kallutada. Paarismängus olid aga Lill/Poljakova eriti veenvad ning võitsid Ühendkuningriikide paari 6:1, 6:3.

See üliväärtuslik võit aga tähendab, et grupi võitjana teeniti pääs medalimängudele ja poolfinaalis kohtutakse kas Hispaania või Hollandiga, kes täna peavad omavahelise matši, selgitamaks alagrupi võitjat.

N45 naised aga pidid teist päeva järjest 0:3 vastase paremust tunnistama ja seekordne allajäämine tuli USA vastu. Kristiina Grünberg kaotas 6:2, 2:6, 2:6 Shelly Worksile ja  Piret Ilves 1:6, 5:7 Julie Cassile. Paarismängus andsid Grünberg/Ilves küll kõva lahingu aga pidid ometi 4:6, 7:6(3), 1:6 ameeriklannadele alla vanduma. Täna kohtutakse võõrustajatega Türgist.

allikas: www.tennis.ee

 

itfseniors

ITF - 30th Estonian Seniors Open 2014 - 10.-13. July 2014

Tabelid ja päevakavad leiad siit: Order of Play

Turniiri direktor: Valdo Kütt tel. +3725025194,  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


Firmatennis.ee esitleb, Kristjan Pakk ja Markko Sojonen kutsuvad 8.-11. mail toimuvale 10. AOTK Seniors Cup juubeliturbniirile Tondiraba tennisekeskusesse.

Turniirile registreerimine kuni 16. aprillini veebilehel www.itftennis.com/ipin

Vilnius Cup 2014

Lithuania ITF Seniors, Vilnius, Leedu

23.-26. jaanuaril toimusid Vilniuses nüüd juba 2.kategooria seenioride tennisevõistlused, millest võttis osa ka palju eestlasi (23). Kahjuks ei mahtunud kõik juuresolevale pildile.

Õnnitleme võitjaid!

Turniiri veebileht : Vilnius Cup 2014