Juhend

780 220 HiiumaaJuhend

  • Aeg: 07.- 09. juulil 2017.a.
    • Mängude algus: kell 15.00 R. 07. juulil 2017. a.
    • Mängude ligikaudne lõpp: kell 16.00 P. 09. juulil 2017. a.
  • Toimumiskoht:
    • Tenniseväljakud Kärdlas, savi-liivaväljakud 4
  • Võistlusklassid:
    • Üksikmängud: M60+; M65+
    • Paarismängud: MD60+; MD65+
    • Segapaarismäng: XD55+; XD60+ Segapaarismäng peetakse kahes eraldi klassis, kui kummaski on vähemalt 3 paari
  • Turniirisüsteem:
    • turniirid on olümpiasüsteemis, mängud parem kolmest setist, otsustava seti asemel tie-break 10-ni
    • Kui mõnes vanusegrupis või võistlusklassis osavõtjaid on vähem kui 8, võidakse antud vanusegrupp läbi viia turniirisüsteemis või alagruppidega
    • Kui osavõtjaid on alla 3, siis seda vanuseguppi ei toimu (võimalusel liidetakse teise vanusegrupiga)
  • Pallid:
    • US Open Wilson
  • Osavõtutasu:
    • 15 eurot/mängija/mänguliik, maks osavõtt 2 mänguliik
  • Autasustamine:
    • Iga mänguliigi 3 parimat saavad auhinna
  • Info: www. seeniortennis.eu
    • Ülesandmise lõpp: Kolmapäeval 5. juulil kell 14.00
    • Registreerimine: S.Eving tel. 5640917 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
    • Peakohtunik: Sven Eving
    • Korraldustoimkond: Enn Kunila, Sven Eving ja Heino Raivet.
    • Vaidlusküsimused: Vaidlusküsimused lahendatakse kohapeal, korraldustoimkonna otsus lõplik

Korraldustoimkond

Päevakava

 

Päevakava  reedel, 7. juulil 2017
  Kärdla tenniseväljakud    
       
15.00 T. Ottoson vs P.Valle
  Ü. Vatsk vs S. Lindström
  A. Sepp vs J. Pärn
  T.Puntso vs V.Kirss
       
16.30 E.Naarits- U.Pilter vs J. Rahe -Ü. Vatsk
  J. Kree - H. Raivet vs L. Jansen - T. Meremaa
  T.Allikvee- A.Allikvee vs M.Laane - R.Puusepp
       
17.00 E.Kunila vs H.Rautajoki
       
18.00 M. Seer - U. Pilter vs K. Liivamägi- H. Raivet
  L. Kalju - E. Naarits vs M.Pedajas-P.Valle
  E.Tamleht - L. Jansen vs K.Kree - J.Kree
  T. Ottoson - A.Sepp vs S. Lindström - J. Pärn
       
19.30 E.Kunila - S.Eving vs Rautajoki - partner
  A.Allikvee- T.Lukka vs selgub kohapeal