Login

Eesti Seeniortennis

Tennisistid, kes on jõudnud 55. eluaasta tähiseni, väidavad et ei taha enam vasikatega võidu joosta (loe noortennisistidega võistelda), seda eriti siis, kui turniir on mitmepäevane.

Enn Kunila käis 2011.a. kevadel välja idee, et 2011. a. võiks korraldada seenioride karikavõistlused üle 55- ja üle 60-aastastele mängijatele. Kus leidub häid ideid, seal on ka nende elluviijaid. Tahaksime siinkohal tunnustada Sven Evingut, kes peakohtunikuna on juhtinud kõiki karikasarja uusi etappe.

Nii ongi seljataha jäänud meeldejäävad etapid Kärdlas, Haapsalus ja Tallinna „Tere“ keskuse liivaväljakutel ja tulemused ilmuvad peagi siia koduleheküljele.  Loodame, et paari päevaga saame üles ka esimese hooaja kokkuvõtte.

Siiasamasse hakkame üles panema ka muid seeniortennise uudiseid, turniiritulemusi jm infot. Olgu see siis seeniortennise kodu veebikeskkonnas.

Seeniortoimkond (edaspidi: STK) on seeniortennist (võistlusklassid 35+ kuni 85+) arendav ja seeniortennise tegevust koordineeriv kogu.

STK juhindub oma tegevuses Seenirtennise reglemendist, ETL-i põhikirjast, ETL-i arengukavast, Rahvusvahelise Tenniseföderatsiooni  (ITF) aktidest ja Eesti Vabariigi seadustest.